Online Web Sitesi Sayfa Boyutu Kontrolü

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Web Sitesi Sayfa Boyutu


URL GirHakkında Web Sitesi Sayfa Boyutu

Online Web Sitesi Sayfa Boyutu Kontrolü Analiz Aracı

Online Web Sitesi Sayfa Boyutu Kontrolü ile web sitenizin sayfa boyutunu öğrenebilirsiniz. Web sayfalarınız mümkün olduğunca minimize edin.

Web Sitesi Sayfa Boyutu Denetleyicisi, Analiz.Dataistanbul.com'un bu sizler için sunduğu birçok SEO aracından biridir. Bu harika araç, adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir belirli URL'nin sayfa boyutunu bilmek için kullanılabilen bir sayfa boyutu denetleyicisidir.

Kullanıcıların çevrimiçi web sitesi boyutunu kontrol etmek için kullanabilecekleri sihirli bir araçtır. Web sitenizin yüklenmesi normalden daha uzun sürüyorsa, internet kullanıcılarının web sayfasının açılmasını bekleyecek sabrı olmadığı için, web sitenizin boyutu üzerinde çalışmanız gerekebilir çünkü bu, yüksek hemen çıkma oranına neden olabilir.

Ortalama küçük bir web sayfası boyutunun 12 KB olduğu tahmin edilmektedir ve bu çok hızlı yüklenecektir. Bir sayfada ne kadar çok medya varsa, sayfa boyutu o kadar büyük olur ve o kadar yavaş yüklenir. Gömülü videolar, resimler, ses, grafikler, flash ve diğer medya biçimleri sayfanızın boyutunu artıracaktır.

Her şey sırayla, web sitenizin boyutunu bilmeniz web sitenizin sağlığı ve performansı için önemlidir, ancak bir web sitesinin toplam boyutunu nasıl bilebilirsiniz? Web sitesi sayfa boyutu denetleyicisi veya sayfa boyutu denetçisi burada devreye giriyor.