Online Web Sayfası Ekran Çözünürlük Simülatörü

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Web Sayfası Ekran Çözünürlük Simülatörü


URL GirEkran Çözünürlüğünü Seçin:

 
 
 
 
 
 
 
 


Hakkında Web Sayfası Ekran Çözünürlük Simülatörü

Küçük SEO Araçları size en verimli ve kullanıcı dostu Web Sayfası Ekran Çözünürlüğü Simülatörünü getiriyor! Bu harika araç, web sitenizi farklı ekran çözünürlüklerinde ve cihazlarda test etmenizi sağlar.

Geliştiricilerimiz bu programı, kullanıcılarımıza değişen ekran çözünürlüklerine sahip web sitelerini kontrol ederken doğru sonuçlar veren duyarlı bir web sitesi çözümleme aracı veya web sitesi çözünürlük test aracı sağlamak için tasarladı. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere görüntülenebilen çok sayıda çözünürlüğe sahiptir.

Bu duyarlı web tasarımı test aracı tarafından desteklenen popüler çözünürlük türleri aşağıda listelenmiştir:

Masaüstü Bilgisayarlar – 10" Dizüstü, 12" Dizüstü, 13" Dizüstü, 15" Dizüstü, 19" Masaüstü, 20" Masaüstü, 22" Masaüstü, 23" Masaüstü, 24" Masaüstü, Tabletler – Kindle HD 7", ASUS Nexus 7",

Apple iPad, Samsung Tab 7", Kindle Fire HD 8.9", Apple iPad Pro, MS Surface Cep Telefonları – Motorola V8, BlackBerry 8300, iPhone 3 ve 4, Samsung S3 - S7, iPhone 6 ve 7, iPhone 6 ve 7

Plus Televizyon – 480p Televizyon, 720p Televizyon, FHD Televizyon, WQHD Televizyon, 4K UHD Televizyon

Web yöneticileri ve web sitesi sahipleri, web sitelerinin işlevselliğini farklı çözünürlüklerde test edebildikleri için bu duyarlı web sitesi denetleyicisinden faydalanacaktır.