Page Authority (PA) Checker - Toplu Sayfa Yetki Denetleyicisi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Page Authority (PA) Checker


En fazla 20 Bağlantı girin (Her Bağlantı ayrı satırda olmalıdır)İşleme...


 
Yeni URL'yi deneyin

Hakkında Page Authority (PA) Checker

Enter more information about the Page Authority Checker tool!

SEO'nun son yıllarda çok daha karmaşık hale geldiğini fark ettik . Google, farklı kelime öbeklerinin ve kelimelerin anlamlarını anlamanın yollarını buldu ve sadece basit anahtar kelimeler kullanmak artık sonuçları garanti edemez, bu nedenle DA Checker'ı kullanarak da kontrol etmeniz gerekir .

Web sitenizde yer alan konular, anahtar kelimeler kadar önemlidir, aslında, karmaşık algoritmaları bilmeden optimize edilmiş bir web sitesi geliştirebilirsiniz. IMDB, Amazon ve Wikipedia gibi bazı sitelerin doğal olarak oldukça optimize edilmiş bir içeriğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Kendi içeriğinizi oluştururken bu kılavuzları takip edebilirsiniz. Bu sayede bazı basit tavsiyelerle sayfa içi SEO'nuzu kolay bir şekilde iyileştirerek daha zengin bir içerik üretebilirsiniz.

Pa da denetleyicisi ve etki alanı denetimi denetleyicisinden önce ilk tavsiye, içeriğinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kelimeler ve ifadeler arasında ilişkiler kurmaktır, içeriği olabildiğince düzenli hale getirmek çok önemlidir ve bu şekilde arama motorları sayfadaki konuları kolayca belirleyebilir.

Bu noktada alınacak çok şey var: Birincil ilgili anahtar kelimeler : bu, ana anahtar kelimelerle ilgili kelime öbekleri veya kelimeler anlamına gelir. İkincil ilgili anahtar kelimeler: Bunlar, Birincil anahtar kelimelerle ilgili kelimelerdir. Eşanlamlılar ve ilgili varyantlar: ana anahtar kelime ile aynı anlamı oluşturabilecek tüm kısaltmalar ve deyimler.