Meta Tag Generator - Kolay Meta Etiket Oluşturucu

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Meta Etiket Oluşturucu

Site Başlığı
Site Açıklaması
Site Anahtar Kelimeleri (virgülle ayırın)
Robotların web sitenizi dizine eklemesine izin verilsin mi?
Robotların tüm bağlantıları takip etmesine izin verilsin mi?
Siteniz ne tür içerik gösterecek?
Sitenizin birincil dili nedir?

(Opsiyonel Meta Etiketler)

Arama motorları daha sonra bu sayfayı tekrar ziyaret etmelidir.     günler.


Yazar:Hakkında Meta Etiket Oluşturucu

Meta Etiket nedir?

Meta Etiketler, web sitenizin ne hakkında yayın yaptığı hakkında bilgi veren etiketlerdir. Web sitesinin bir tür kartvizitidir. Web sitenizdeki XHTML ve HTML kodlarında etiketinden sonra ve etiketinden önce gelir. Meta etiketler sadece site genelinde değil yayınlanan sayfalar için de kullanılmaktadır. Yayınlanan her sayfanın Meta Etiketleri o içeriğe uygun olmalıdır. Bunları web sitenize yerleştirirsiniz veya bunun için özel programlar veya eklentiler kullanırsınız.

Meta etiketler web siteniz için çok önemli etiketlerdir. Google'ın 200'den fazla arama motoru sıralama kriteri vardır. Meta etiketler bunlardan biridir. Google, web sitenizi değerlendirirken sitedeki içeriklerin ve yayınladığınız sayfaların meta etiketlerini de inceler ve anahtar kelimeleri belirler. Meta Etiketlerinizde belirtilen anahtar kelimeler sitenizin içeriği ile uyumlu olmalı, uyumsuz ise arama motoru sıralamalarında sitenize aykırı olacaktır.

Meta Etiket Oluşturucu Ne İşe Yarar?

Meta Tag Generator, sağladığınız bilgi ve anahtar kelimelere göre web siteniz için özel Meta Tag bilgilerinizi oluşturur, böylece XHTML ve HTML kodlarınıza yerleştirebilirsiniz.