Ücretsiz Google Sıra Bulucu

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Google Sıra Bulucu


Alan adınızı girin :


Kelimeler :


Pozisyonları şu tarihe kadar kontrol edin: :

 


Anahtar kelimeleri ayrı bir satıra girin.

Örnek:
keyword1
keyword2
keyword3İşleme...

Hakkında Google Sıra Bulucu

Ücretsiz Google Sıra Bulucu. Anahtar Kelime Konum Denetleyicisi

Anahtar kelime, web sitenizin ziyaretçilerine ve arama motorlarına web sitenizin içeriği veya işlevi hakkında bilgi sağlayan kelimelerdir.
Örneğin, dataistanbul.com web sitesinin ana anahtar kelimesi "seo ajansı istanbul" dir.

Anahtar Kelime Konumu neden önemlidir?

Arama motorlarında herhangi bir anahtar kelime ile arama yaptığınızda 50 sayfalık bir liste çıkıyor ve her sayfada 10 web sitesi yer alıyor. Yani bir anahtar kelime arattığınızda 1. ile 500. sıralar arasında web siteleri görebilirsiniz. Arama motorları size 50. sayfadan sonra başka siteler göstermeyecektir. Kullanıcılar ise genellikle web sitelerini ilk sayfada hatta arama sonuçlarında ilk sıralarda açıp okuyorlar. Bu nedenle, web sitenizle ilgili anahtar kelime sıralamasında ne kadar üst sıralara çıkarsanız, web siteniz o kadar çok ziyaretçi alacaktır. Bu, ticari web siteleri için daha fazla reklam geliri veya müşteri anlamına gelir.

Anahtar Kelime Konumu Denetleyicisi ne yapar?

Keyword Position Checker'ı kullanarak web sitenizin bir veya birden fazla anahtar kelimesinin Yahoo ve Google arama motorlarındaki sıralamasını görebilirsiniz.

Anahtar Kelime Konum Denetleyicisi Nasıl Kullanılır?

Anahtar Kelime Konum Denetleyicisi'nin kullanımı çok kolaydır. Yukarıdaki üst metin kutusuna web sitenizin URL'sini yazın (Alan Adınızı Girin). Aşağıdaki " Anahtar Kelimeler " kutusuna web sitenizle ilgili anahtar kelimeleri yazın. " Konumları şuraya kadar kontrol et "i seçin ve ardından " Anahtar Kelime Konumlarını Bul" u tıklayın . Anahtar Kelime Konumu Denetleyicisi sonuçlarını birkaç dakika içinde alabilirsiniz.