Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetim Aracı

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Analiz Araçları

Google Kötü Yazılım Denetim Aracı


URL GirHakkında Google Kötü Yazılım Denetim Aracı

Google Amaçlı Kötü Yazılım Denetim Aracı ile Web sitenizde herhangi bir virüs, trojen ya da benzer kötü yazılımların olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Farklı kötü amaçlı yazılım türleri vardır; reklam yazılımı, casus yazılım, kimlik avı, virüsler, solucanlar, truva atları, fidye yazılımı, rootkit'ler ve tarayıcı korsanları şeklinde olabilir. Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığının bir işareti, normalden daha yavaş çalışmasıdır. Ayrıca tarayıcınızda sık sık çökmeler, pop-up'lar ve spam içerir. Size virüs bulaşıp bulaşmadığını bilmenize yardımcı olması için ücretsiz bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı kullanabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılımdan etkilenme ihtimalinize karşı URL'yi kötü amaçlı yazılımlara karşı taramak için yapılacak en iyi şey, güçlü ve en iyi web sitesi kötü amaçlı yazılım tarayıcısını kullanmaktır.

Neden Bir Web Sitesini Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Taramamız Gerekiyor?

Web sitenizi bilgisayar korsanlarından korumak istiyorsanız, kötü amaçlı yazılım tarayıcısı kullanarak web sitelerini açmadan önce her zaman kontrol etmeniz gerekir, çünkü bu bilgisayar korsanları kötü amaçlı yazılım (kötü amaçlı yazılım için kısa terim) aracılığıyla web sitenizde saklanan kişisel bilgileri ve diğer önemli verileri çalabilir. yazılım).

Şu anda, web'de kötü amaçlı yazılımla katıştırılmış birçok site var. Bilgisayar korsanları bunu, kullanıcıların kişisel bilgilerini ve web sitesindeki işi büyük ölçüde aksatabilecek diğer önemli verileri çalmak için farklı web sitelerine erişim sağlamak için kullanır. Ayrıca virüs bulaşmış yazılımları ve web sitesi ziyaretçilerinin bilgisayarına ve diğer cihazlarına zarar verebilecek kötü amaçlı bir komut dosyası yayabilir.